Pontoni, piestātnes, laipas, plosti, tilti, peldošās konstrukcijas.

Ražojam dažādu formu, kravnesības, specifikāciju peldošās piestātnes, laivu stacijas, laipas, pontonus u.t.t. Pontonu piegādi veicam visā Baltijā. Izstrādājam individuālos projektus pontonu izkārtošanai jebkurā ūdenstilpnē.

Cauruļpontoni (cenu lapa)
Pontoni no dubultsienu polipropilēna caurulēm ar aizmetinātiem galiem . Populārākais un ekonomiskākais piestātnes vai laipas variants
Iespējamie i
zmēri : caurules diametrs 200 mm ; 315 mm ; 400 mm; 500 mm ; 600 mm;  garums līdz 6 m.

Kā piestātnes pamats tiek izmantoti cauruļpontoni, kas stiprinās pie metāla karkasa ( cinkota vai  gruntēta  - krāsota) ar cinkotām montāžas lentēm; pa virsu tiek likta zem spiediena impregnēto terases dēļu grīda . 
Savstarpēji atsevišķi pontonu moduļi tiek savienoti ar skrūvju palīdzību. Jebkura lieluma konstrukcijas viegli uzstāda vai izjauc 2 - 4 personas. 

Papildus iespējami stiprinājumi, margas, enkuri, kāpnes, fenderi, knehti u.t.t.

 

Pontoni pildīti ar putuplastu (cenu lapa)
Pontoni tiek izgatavoti no plastmasas( PP ) ar roto moldinga metodi ( bez šuvēm) un pildīti ar putuplastu. Pontoniem nedraud mehāniski bojājumi, iesalšana ledū,saules ultraviolēti stari, jūras sāļais ūdens vai naftas produkti. Kā piestātnes pamats tiek izmantoti pontoni, pa virsu tiek likts  impregnēts koka vai gruntēts, krāsots metāla karkass, grīdas no impregnētiem terases dēļiem. Gatavu izstrādājumu izmēri un konstruktīvās variācijas visdažādākās, atkarībā no klienta vēlmēm. L
ielas kravnesības moduļu pontonus izmanto peldošām pirtīm, kafejnīcām, mājām, plostiem, rotaļu laukumiem uz ūdens ut.t.
Papildus iespējami stiprinājumi, margas, enkuri, kāpnes, fenderi, knehti u.t.t.    

  Izmēri Svars  kg Tilpums L
Taisnstūra mazais 1130 / 640 / 570 23 285
Taisnstūra lielais 1130 / 640 / 645 27 330
Apaļais pludiņš 760 / 760 / 750 27 290


Pontoni mājām uz ūdens (cenu lapa)
Piedāvājam lielas kravnesības moduļu pontonus peldošām pirtīm, kafejnīcām, mājām, plostiem, rotaļu laukumiem ut.t.  
Pontoni tiek izgatavoti ar rotomoldinga metodi( bez šuvēm) , tad sapildīti ar ūdens drošām putām. Putas garantē nemainīgu pontonu peldspēju paša pontona bojājumu gadījumā. Pontoniem nedraud mehāniski bojājumi, iesalšana ledū, saules ultraviolētie stari, jūras sāļais ūdens vai naftas produkti.

  Izmēri Svars  kg Tilpums L
houseboat ponton 1200 / 1200 / 940 66 1060


Pontons platforma (cenu lapa)

  Izmēri Svars  kg Tilpums L
Pontons 3000 3000 / 1500 / 330 100 1500

Piedāvājam pontonus platformas lieliem konstruktīviem laukumiem, piestātnēm, tiltiem, pārceltuvēm. 
Pontoni tiek izgatavoti ar rotomoldinga metodi( bez šuvēm) . Pontoniem nedraud mehāniski bojājumi, iesalšana ledū, saules ultraviolētie stari, jūras sāļais ūdens vai naftas produkti.


Pontonu galerija

Lasīt tālāk:
 
Namiņš zemledus makšķerniekiem

Piedāvājam pārvietojamo zvejas namiņus (Ice House) zemledus makšķerniekiem uz pontoniem vai slēpēm. Mobilā zvejas namiņa zemledus makšķerniekiem komplektācija, izmēri un materiāli var būt dažādi. Parasti par pamatu ņemts metāla karkass ar dīsteli vilkšanai aiz mašīnas, kvadracikla vai sniega motocikla, cilpas vilkšanai ar fizisku spēku. Karkass koka vai metāla, jumts metāla ar polikarbonāda apdari, sienas no saplākšņa vai skaidu plates, grīda no laminēta saplākšņa. Pontoni nodrošina konstrukcijas peldspēju ledus izkušanas gadījumā. Temperatūras svārstību gadījumā pontoni neiesalst ledū. Pēc Jūsu vēlēšanās, pārvietojamie zvejas namiņi zemledus makšķerniekiem var būt aprīkoti ar krāsniņu, apgaismojumu, gultasvietām, satelītu, sildītājiem u.tt. Tā ir laba iespēja Jūsu nomas biznesam un klientu piesaistei ziemā. Palīdzēsim ar ES fondu apgūšanu.

Lasīt tālāk:
 
Laivu placis

Izdevīgākais laivu tirdzniecības piedāvājums no labākajiem Latvijas laivu ražotājiem vienuviet. Plašākā laivu ekspozīcija apskatei Latgalē, laivu ražotāju cenas, atlaides, garantija. Laivu piegāde visā Latvijā no ražotāja par degvielas cenu.

Piedāvājam laivu aksesuārus, glābšanas vestes, ar ūdenstūrismu saistītu inventāru. Ar laivu iegādi ES fondiem saistītās konsultācijas. Airu laivu, kanoe un koka plostu nomu, sporta un korporatīvo pasākumu organizāciju.

Pontonu ražošana, piestātnes, plosti, uzstādīšana, tirdzniecība, piegāde.

Lasīt tālāk:
 
Kontakti

Ilmārs Lociks
t.29493121
mail Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sia Beibuks

Adrese: Viļuši 4,  Viļuši, Naujenes pag. Daugavpils novads.

reg. nr. 41503063210
Swedbank

LV36HABA0551035792175

Lasīt tālāk: